Przejdź do treści

Zautomatyzuj proces wysyłania i odbierania e-faktur z modułem SV KSeF

Dowiedz się więcej

Nowy klient – BMW Bońkowscy

Z radością witamy nowego członka naszej wyjątkowej społeczności. Pierwsze wdrożenie nowoczesnego, chmurowego systemu OMNETIC w Polsce stało się faktem. I to aż w 5 lokalizacjach marki BMW. Jesteśmy bardzo dumni, że Dealer BMW i MINI Bońkowscy wdrożył u siebie system OMNETIC na potrzeby samochodów używanych.

Rozwój BMW Bońkowscy oraz to, z jaką dbałością firma podchodzi do świadczenia usług na najwyższym poziomie, zasługuje na uwagę. Salony BMW MINI Bońkowscy, stanowią 5 mocnych punktów na motoryzacyjnej mapie zachodniej Polski. Znajdują się województwie zachodniopomorskim – dwa w Szczecinie oraz jeden w Koszalinie, lubuskim – w Gorzowie Wielkopolskim oraz wielkopolskim – w Pile. BMW i MINI Bońkowscy to już ponad 15-letnia tradycja marki.

Cieszymy się, że mogliśmy dostarczyć narzędzie, które usprawni pracę i umożliwi kontrolę w obszarze działu samochodów używanych w Dealer BMW i MINI Bońkowscy. OMNETIC Used Car Management, to przede wszystkim:

  • inspekcje pojazdów przy użyciu telefonu w zintegrowanej aplikacji Caraudit
  • kontrola nad procesami: ofertowania, zawierania umów zakupu i sprzedaży pojazdów
  • zwiększenie efektywności działań, poprzez wsparcie komunikacji pomiędzy działem sprzedaży a serwisem

Partnerstwo, profesjonalizm, zaangażowanie – tak ważne dla obu stron w tym projekcie – były nieodzownym elementem każdej naszej dyskusji, kiedy siadaliśmy do wspólnego stołu. Niezmiennie chcemy zwiększać efektywność operacyjną naszych klientów i pomagać im osiągać kolejne sukcesy. Dlatego, to dopiero początek naszej współpracy z BMW Bońkowscy. Już pracujemy nad rozszerzeniem zakresu wsparcia działań Dealera, o moduł OMNETIC samochody nowe.

OMNETIC Used Car Management

Prowadzisz jeden oddział, a może zarządzasz całą siecią sprzedaży? Niezależnie, czy jesteś dużym, czy jeszcze niedużym dealerem, Omnetic Used Car Management będzie Twoim wsparciem, zapewniając między innymi: 

  • szybkość publikacji ogłoszeń – możesz to zrobić w zaledwie kilka minut, zwiększając widoczność swojej oferty
  • przygotowanie profesjonalnych zdjęć do ofert – edycja, zmiana tła i dodanie znaku wodnego z Twoim logo, to tylko kilka kliknięć
  • integrację z platformą Otomoto – dzięki niej błyskawicznie zaktualizujesz ogłoszenia i dotrzesz do szerszej grupy potencjalnych klientów
  • zarządzanie leadami – tworzenie okazji sprzedaży i dbanie o relacje z potencjalnymi klientami będzie jeszcze łatwiejsze
  • wycena pojazdów – ustalisz możliwie najwyższą i najbardziej realną rynkową marżę 
  • realną oszczędność czasu –  przeniesiesz tabele z arkuszy. notatki i dokumenty do jednego miejsca, porządkując swój proces sprzedaży

Sprzedajesz samochody używane? 

Przyspiesz proces sprzedaży z Omnetic UCM. Dołącz do grona pionierów cyfrowej transformacji w automotive. Porozmawiajmy o przyszłości, która już tu jest. Chętnie pokażemy – podczas prezentacji online – jak działa moduł Omnetic Used Car Management. Skontaktuj się z Agnieszką Suchodoła, agnieszka.suchodola@softvig.pl, +48 601 922 850.