Przejdź do treści

Zautomatyzuj proces wysyłania i odbierania e-faktur z modułem SV KSeF

Dowiedz się więcej

SVCloud – oprogramowanie w chmurze dla branży motoryzacyjnej 

SVCloud jest platformą usług chmurowych, w ramach której SoftVig opracowuje i udostępnia usługi będące odpowiedzią na potrzeby branży motoryzacyjnej.

SVCloud to usługi w ‘chmurze’ dostępne przez Internet. Niezależnie od wielkości firmy, ilości użytkowników czy lokalizacji, komponenty można je elastycznie dopasować do potrzeb. Żeby w pełni korzystać ze wszystkich narzędzi chmurowych nie trzeba inwestować we własną infrastrukturę serwerową, wystarczy przeglądarka internetowa – np. w komputerze stacjonarnym czy smartfonie. Usługi elastycznie dopasowują się do wielkości firmy, a liczba użytkowników jest nieograniczona. Dostęp z każdego miejsca z Internetem na wszystkich urządzeniach, wsparcie procesów w dealerstwie i skalowalność rozwiązań, to główne cechy usług 'w chmurze. Dzięki nim zyskujesz łatwy dostęp do danych, sprawną komunikację wewnątrz firmy oraz szybszy kontakt online z klientami.

Chcesz dowiedzieć się więcej o dostępnych rozwiązaniach lub umówić się na bezpłatną prezentację? Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem handlowym.