Przejdź do treści

Zautomatyzuj proces wysyłania i odbierania e-faktur z modułem SV KSeF

Dowiedz się więcej

Wdrażamy OMNETIC UCM w sieci Ford Polska

Stowarzyszenie Autoryzowanych Dealerów Ford (SADEF) wybrało system OMNETIC.

Jesteśmy niezwykle dumni, że nasz wieloletni klient, sieć Ford Polska, robi z nami pierwszy krok w kierunku wymiany dotychczasowego systemu DMS AutoStacja na system Omnetic. Cyfrowa przyszłość motoryzacji już tu jest!

Zostaliśmy wybrani przez Stowarzyszenie Autoryzowanych Dealerów Ford (SADEF) dostawcą systemu OMNETIC. Dealerzy jeszcze w tym kwartale zaczną używać Omnetic Used Car Management na potrzeby programu Ford Używane.

Program Ford Używane to bezapelacyjnie najlepsze samochody używane Forda w najlepszych cenach. Przygotowany z myślą o osobach, które szukają sposobu na bezpieczny zakup samochodu używanego najwyższej jakości.

Nasz zespół realizuje już pierwsze wdrożenia OMNETIC Used Car Management (UCM) u dealerów Ford.


OMNETIC Used Car Management – przyszłość sprzedaży samochodów używanych

Omnetic Used Car Management to jeden z pierwszym modułów przygotowywanego przez nas, nowoczesnego, chmurowego systemu DMS Omnetic. Moduł do zarządzania sprzedażą aut używanych, to bardziej uporządkowane i efektywne procesy.

Prowadzisz jeden oddział, a może zarządzasz całą siecią sprzedaży? Niezależnie, czy jesteś dużym, czy jeszcze niedużym dealerem, Omnetic Used Car Management będzie Twoim wsparciem, zapewniając między innymi: 

  • przeprowadzanie inspekcji pojazdów – zrobisz to przy użyciu telefonu w zintegrowanej aplikacji Caraudit
  • wycena pojazdów – ustalisz możliwie najwyższą i najbardziej realną rynkową marżę 
  • przygotowywanie profesjonalnych zdjęć do ogłoszeń – edycja, zmiana tła i dodanie znaku wodnego z Twoim logo, to tylko kilka kliknięć
  • przyspieszenie publikowania ofert na popularnych platformach – np. OTOMOTO albo na Twojej indywidualnej stronie lub platformie

Sprzedajesz samochody używane? 

Przyspiesz proces sprzedaży z Omnetic UCM. Dołącz do grona pionierów cyfrowej transformacji w automotive. Porozmawiajmy o przyszłości, która już tu jest. Chętnie pokażemy – podczas prezentacji online – jak działa moduł Omnetic UCM. Skontaktuj się z Agnieszką Suchodoła, agnieszka.suchodola@softvig.pl, +48 601 922 850.