AutoStacja

Wprowadzenie

Program AutoStacja skierowany do branży motoryzacyjnej powstał w oparciu o solidne, 20-letnie doświadczenie. Można śmiało powiedzieć, że jest jednym z najlepiej dopracowanych i najbardziej funkcjonalnych systemów DMS w Polsce.

AutoStacja sprawdza się w sieciach sprzedaży i serwisu samochodów, motocykli oraz maszyn rolniczych. System umożliwia odrębną ewidencję każdej marki i wymianę danych z systemami poszczególnych Importerów. Niezależnie od zastosowania wszyscy użytkownicy pracują na tej samej wersji bazowej, a rozwiązania specyficzne dla danej sieci czy marki dodawane są w formie wygodnego pakietu rozszerzeń. Wszystko to sprawia, że AutoStacja jest obecnie jednym z najczęściej wybieranych systemów DMS w polskiej branży motoryzacyjnej.

Korzyści
  • Wielomarkowość, w tym we wspólnej lokalizacji
  • Wieloodziałowość, wsparcie operacyjne i raportowe
  • Skalowalność, od 1 do ponad 500 użytkowników, od 1 do kilkunastu lokalizacji
  • Wsparcie standardów 15 marek w Polsce
  • Moduły rozszerzające
liczba wdrożeń
8 3 2 7 6 5 4 3 2 1 4
4 5 4 3 2 1 0 9 8 7 6
6 4 3 2 1 0 9 8 7 6 5
liczba aktywnych
użytkowników
7 3 6 3 6 3 5 2 2 1 4
7 3 8 7 6 5 4 3 2 1 4
4 5 4 3 2 1 0 9 8 7 6
2 4 3 2 1 0 9 8 7 6 5

Moduł przesyłek

Twoja firma nadaje wiele przesyłek w różny sposób? Dzięki Modułowi przesyłek łatwo zaewidencjonujesz każdą paczkę i zapanujesz nad wszystkimi procesami logistycznymi.

Moduł przesyłek jest opcjonalną funkcjonalnością systemu AutoStacja. Umożliwia szybkie i proste ewidencjonowanie przesyłek wysyłanych różnymi kanałami logistycznymi - zarówno kurierem zewnętrznym, jak i transportem własnym. Funkcjonalność wspiera procesy logistyczne w magazynie części w oparciu o powstałe tam dokumenty. Pozwala na grupowanie przesyłek w trasy transportowe - co okazuje się bardzo przydatne w firmach wysyłających wiele części.

Wspólny Dział Dostaw

Wspólny Dział Dostaw - opcjonalna funkcjonalność programu AutoStacja - wspiera zrównoważoną gospodarkę magazynową pomiędzy oddziałami firmy. Jednostka pełniąca funkcję Wspólnego Działu Dostaw zbiera zamówienia od innych jednostek grupy, analizuje zapotrzebowanie, a następnie wysyła zbiorcze zamówienie do wybranego dostawcy. System umożliwia śledzenie zamówionej pozycji - od chwili zamówienia, aż do jej przyjęcia na stan magazynu docelowego.

Co ważne, każdy oddział może pełnić rolę Wspólnego Działu Dostaw, a każda jednostka w grupie dealerskiej może robić zamówienia u wszystkich pozostałych. Dzięki temu oddziały przesuwają części między sobą, zamiast zamawiać u Dostawcy. Pełna optymalizacja magazynu.