Motoryzacja

Szkolenia

Zamierzasz przeprowadzić szkolenie swoich pracowników? A może chcesz wdrożyć nowy system lub funkcjonalność? Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia naszych ekspertów - wybierz termin, a my zajmiemy się resztą!

Oferta skierowana jest zarówno do stacji dealerskich, jak i do całych sieci importerskich. Przebieg implementacji nowego systemu dostosowujemy ściśle do potrzeb klienta. Wykonujemy szczegółową dokumentację wraz z analizą wymagań i harmonogramem działań. Dzięki temu masz pełną kontrolę nad zakresem i terminem planowanych prac. W Szczecinie mamy do dyspozycji 18 profesjonalnych sal konferencyjnych. Nasi doświadczeni szkoleniowcy są w stanie przeprowadzić sesje treningowe w kilku lokalizacjach jednocześnie. Na potrzeby szkolenia tworzymy odpowiednie środowisko oraz indywidualne scenariusze dla poszczególnych stanowisk, co gwarantuje wysoką efektywność szkolenia i dobre przygotowanie do pracy.

Korzyści
  • Doświadczona kadra szkoleniowców
  • Kursy zdalne i stacjonarne, indywidualne oraz grupowe
  • Dedykowane środowisko testowe
  • Indywidualne scenariusze szkoleniowe dla każdego uczestnika (odwzorowanie rzeczywistych procesów dotyczących poszczególnych stanowisk pracy)

Wysoka jakość usług

20 letnie doświadczenie
Tysiące przeszkolonych użytkowników
Prawie 1000 wdrożeń systemów lub funkcjonalności