Kariera

Oferty pracy

Ciągle się rozwijamy i tworzymy nowe miejsca pracy. Dołącz do naszego zespołu!

Dział handlowy
Obowiązki:
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • Sprzedaż produktów i usług firmy, w tym rozwiązań w chmurze
  • Dobór odpowiednich usług IT do potrzeb Klientów
  • Budowanie trwałych relacji biznesowych z obecnymi Klientami
  • Prowadzenie spotkań handlowych i negocjacje z Klientami
  • Przygotowywanie ofert handlowych
Wymagania:
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość branży IT i nowych technologii
  • Zaangażowanie i nastawienie na realizację celów
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Umiejętność pracy z wieloma zadaniami
Mile widziane:
  • Znajomość branży automotive
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Przyjazne środowisko pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Kontakt z najnowszymi technologiami
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Wsparcie Działu Administracji w pracy z bieżącą dokumentacją

Kandydaci spełniający powyższe wymagania i zainteresowani naszą ofertą proszeni są o wypełnienie ankiety. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Dział administracji sprzedaży
Opis stanowiska:
  • Realizacja bieżących zadań handlowych
  • Redagowanie umów i zleceń handlowych
  • Fakturowanie
  • Monitorowanie należności
  • Ewidencja dokumentów
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe o specjalności ekonomicznej lub pokrewne
  • Znajomość zagadnień z branży IT
  • Sprawna obsługa pakietów biurowych MS Word, Excel, Outlook
  • Znajomość podstaw księgowości i aspektów prawnych sprzedaży
  • Łatwość nawiązywania i utrzymania dobrych relacji z klientami oraz zaangażowanie
  • Zdolności analityczne i umiejętność szybkiego uczenia się
  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność
  • Dobra organizacja pracy oraz wysoka kultura osobista
Kwalifikacje będące dodatkowym atutem:
  • Potwierdzone praktyczne doświadczenia