Przejdź do treści

Zautomatyzuj proces wysyłania i odbierania e-faktur z modułem SV KSeF

Dowiedz się więcej

Video Service – nowe funkcjonalności

SVCloud jest nowoczesną platformą, w ramach której SoftVig opracowuje i udostępnia usługi będące odpowiedzią na potrzeby branży motoryzacyjnej. Niezależnie od wielkości firmy, ilości użytkowników czy lokalizacji, komponenty można elastycznie dopasować do potrzeb.

SVCloud to usługi w ‘chmurze’ dostępne przez Internet. Żeby w pełni korzystać ze wszystkich narzędzi na platformie nie trzeba inwestować we własną infrastrukturę serwerową, wystarczy przeglądarka internetowa – np. w komputerze stacjonarnym czy smartfonie. Usługi elastycznie dopasowują się do wielkości firmy, a liczba użytkowników jest nieograniczona. Dostęp z każdego miejsca z Internetem na wszystkich urządzeniach, wsparcie procesów w dealerstwie i skalowalność rozwiązań, to główne cechy platformy SVCloud.

Korzystając z usług ‘w chmurze’ zyskujesz łatwy dostęp do danych, sprawną komunikację wewnątrz firmy oraz szybszy kontakt online z klientami. Za ten ostatni odpowiada jedna z naszych usług – Video Service. Żeby praca z tą aplikacją była jeszcze wygodniejsza, od teraz na zleceniu naprawy można dodać mechanika. To wsparcie w elektronicznej współpracy między nim a doradcą serwisowym. Mechanik zobaczy, ile zleceń czeka na jego liście danego dnia. Doradca z kolei na podstawie informacji od mechanika, jeszcze szybciej przygotuje ofertę do konkretnej naprawy. A to nie wszystko!

Aby wspomóc pracowników i zmniejszyć ich nakład pracy związanej z kontaktem z klientami, uruchomiliśmy wsparcie w zakresie zbiorczej komunikacji e-wiadomości dotyczących napraw. Co to oznacza w praktyce? Doradca serwisowy może w zautomatyzowany sposób przygotować wiele komunikatów na podstawie wzorcowego szablonu. Można go swobodnie edytować, a także dodawać załączniki: zdjęcia, wideo czy pliki PDF.

Chcesz dowiedzieć się więcej o aplikacji Video Service lub umówić się na bezpłatną prezentację? Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem handlowym.