Kariera

Wprowadzenie

Chcesz tworzyć innowacyjne oprogramowanie? Dołącz do naszego zespołu!

SoftVig jest wiodącym polskim producentem oprogramowania dla branży motoryzacyjnej. Doświadczenie zdobyte przez ponad 20 lat działalności pozwala nam tworzyć produkty pod każdym względem dostosowane do potrzeb Dealerów i Importerów branży motoryzacyjnej. Siedziba firmy znajduje się w Szczecinie.

Zatrudniamy prawie 90 osób. Nasza placówka mieści się na terenie nowoczesnego kompleksu Technopark Pomerania. Pracownicy mogą tu korzystać m.in. z lunch baru, przedszkola, sal konferencyjnych, boisk sportowych oraz podziemnego parkingu z wydzielonymi miejscami dla rowerów.

Firmę cechuje nieskomplikowana struktura organizacyjna, swobodna atmosfera oraz elastyczne godziny pracy. Współpraca może przybierać różne formy: od umowy o pracę po krótko- lub długoterminowe kontrakty. Możliwa jest praca zdalna, ze sporadycznymi wizytami w siedzibie firmy.

W 2013 roku SoftVig, przy współpracy z MEDICOVER, rozpoczął szkolenia dla pracowników z ratownictwa medycznego. Samochody firmowe zostały wyposażone w profesjonalne apteczki, aby w razie wypadku pomóc w czasie tzw. „4 złotych minut”. W 2014 roku po raz pierwszy wzięliśmy udział w zawodach ratowników medycznych „Bezpieczna Firma”, gdzie zajęliśmy wysokie, 7 miejsce. Rok 2018 przyniósł nam na Mistrzostwach kolejny, bardzo dobry wynik. Tym razem nasza drużyna zdobyła aż 82,3% punktów! Od podium dzieliło ją zaledwie 6 punktów procentowych! Znalezienie się w czołówce firm w Polsce, które posiadają najlepszych ratowników, jest dla nas wielkim sukcesem. SoftVig jest Bezpieczną Firmą.

SoftVig organizuje imprezy firmowe: zawody strzeleckie, wyścigi na torze gokartowym czy spotkania w klubowym klimacie.

Od kilku lat w słoneczny czerwcowy weekend, pracownicy organizują spływ kajakowy. Wraz z rodzinami i znajomymi oddają się relaksującemu wiosłowaniu jedną z malowniczych rzek województwa zachodniopomorskiego.